Kilka słów o nas

Powstaliśmy w 2005 roku i od samego początku uważnie słuchamy Klientów. Często słyszymy, że Conselion to zaufana kancelaria.


Każdy problem prawny lub związany z prawem od chwili przekazania nam staje się naszym problemem. Wytrwale szukamy jego rozwiązania, które prędzej czy później odkrywamy.


Nasi Klienci często o nas mówią polecana kancelaria prawna.

Najczęściej sami trafiają do nas dzięki poleceniom.


W Conselion Klient zawsze jest na pierwszym miejscu. To my świadczymy usługi i załatwiamy Twoje sprawy. Ty możesz spać spokojnie.


Jeśli coś Cię niepokoi, możesz do nas zadzwonić – to właśnie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta się rozwijamy.


Aby umożliwić Ci załatwianie formalności współpracujemy z rzeczoznawcami, biegłymi, notariuszami i doradcami podatkowymi.

Więcej o nas

Dlaczego Conselion?

Doświadczenie

Doświadczenie


Jesteśmy na rynku od 2005 roku. W tym czasie wygraliśmy wszystkie procesy o wysokie stawki: czyli ponad 1 000 000  zł, ale nasza specjalizacja to w ogóle nie dopuścić do procesu.

Wiele poleceń

Wiele poleceń


Nasi klienci często polecają nas swoim kontrahentom i znajomym. Wasze zaufanie jest dla nas niezwykle istotne, bo to dzięki niemu zyskujemy nowych klientów i partnerów biznesowych. Dlatego właśnie tak bardzo przykładamy wagę do jakości świadczonych przez nas usług.

Bezcenne dodatki

Bezcenne dodatki


Świadczymy usługi prawne w wielu branżach, co sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu sprawdzonych kontrahentów.

 

Funkcja Konsula Honorowego Litwy sprawowana przez Tomasza Kosonia to także możliwość nawiązania wielu kontaktów międzynarodowych w handlu i produkcji.

Nowoczesność

Nowoczesność


Nasza praca nadzorowana jest przez system online, do którego Ty także możesz się zalogować 24/7, aby sprawdzić stan swojej sprawy.

 

Organizujemy spotkania online, podczas których wspólnie pracujemy na dokumentach.

 

Odległość nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Dla klientów z innych stref czasowych organizujemy wideokonferencje   w ich godzinach pracy. Bez obaw.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy w zakresie

Poznaj naszą ofertę i
specjalizacje

Doradztwo branżowe

Charakterystyka niektórych branż wymaga kierunkowego doświadczenia. Poprzez praktyczne zrozumienie konkretnych zagadnień- jesteśmy w stanie...

Więcej informacji

Doradztwo prawne

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wspieramy także jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe...

Więcej informacji

Doradztwo podatkowe

Wspieramy Klientów w prowadzeniu efektywnej i właściwej polityki podatkowej. Optymalizujemy istniejące procedury, doskonalimy metody zarządzania finansami...

Więcej informacji

Doradztwo transakcyjne

i kapitałowe

Oferujemy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów transakcyjnych i kapitałowych. Tworzymy warunki do dynamicznego ...

Więcej informacji

Już teraz umów się na spotkanie online i porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Umów się

Zespół CONSELION

Poznaj nasz
zespół

Opinie

Skontaktuj się z nami

WIEDZA

Przeczytaj nasz
BLOG

Więcej artykułów

Nowelizacja prawa karnego – co się zmieni?

Dowiesz się u nas w przystępny sposób o karach za szpiegostwo i dezinformację. Pomoc prawna radców prawnych we Wrocławiu
Surowsze kary za szpiegostwo i dezinformacje

Upadłość konsumencka przedsiębiorcy – czy to możliwe?

Dowiesz się u nas w przystępny sposób na temat upadłości konsumenckiej przedsiębiorcy. Pomoc prawna radców prawnych we Wrocławiu.
Upadłość konsumencka przedsiębiorcy

Nasi partnerzy