CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

O NAS

Przeczytaj w skrócie kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Kancelaria CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy

Wspieramy przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności poprzez specjalistyczne doradztwo prawne, podatkowe i finansowe. Celem naszego działania jest dostarczenie kompleksowego wsparcia, obejmującego nie tylko merytoryczne porady, lecz przede wszystkim tworzenie skutecznych rozwiązań dla zagadnień i problemów, z którymi podmioty gospodarcze spotykają się w swojej codziennej praktyce. Łączymy kompetencje i specjalistyczną wiedzę, wykorzystując je do budowania nowatorskich koncepcji, dzięki którym przedsiębiorstwa funkcjonują sprawniej i efektywniej. W każdym obszarze naszej praktyki realizujemy projekty otwierające naszym Klientom nowe możliwości biznesowe.

Tomasz Kosoń

Partner Zarządzający

 

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył aplikację sędziowską i radcy prawnego. Twórca i menedżer przedsiębiorstw prawnych, finansowych i inwestycyjnych, tworzących Grupę DAF. Ekspert w dziedzinie prawa spółek handlowych oraz prawa upadłościowego i naprawczego. Specjalizuje się przekształceniach przedsiębiorstw i restrukturyzacji kapitałowej. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego Polskie Długi, będącego jedną z największych polskich giełd informacji o wierzytelnościach.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Prawnego.

Marcin Pacyna

Partner

 

Adwokat i doradca podatkowy. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2002 r. specjalizuje się w prawie podatkowym, współpracując z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami. Autor wielu książek, komentarzy i artykułów zamieszczanych na łamach m.in. „Gazety Prawnej” oraz w publikacjach Wydawnictwa Podatkowego GOFIN. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, prowadzi również cykliczne szkolenia dla Polskiej Akademii Rachunkowości S.A.; obecnie współpracuje z Akademią Rachunkowości „Compartners”. Jest pomysłodawcą i twórcą innowacyjnego projektu szkoleniowego „Ścieżka kariery podatkowej”, którego uczestnicy mają możliwość przygotowania się do pracy na wszystkich szczeblach kompetencji w dziedzinie podatków.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Podatkowego.

Andrzej Trznadel

Partner

 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ekspert w dziedzinie transakcji kapitałowych, prawa handlowego, przekształceń przedsiębiorstw, finansów i bankowości oraz zarządzania. Współzałożyciel i wieloletni menedżer Dolnośląskiego Domu Maklerskiego. Zarządzał funduszami private equity. Inicjował i prowadził projekty prawno-finansowe i kapitałowe w sektorze energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego i farmaceutycznego. Jako Autoryzowany Doradca NewConnect prowadził przekształcenia, projekty emisyjne oraz upublicznienia spółek technologicznych notowanych w ASO i na GPW. Autor licznych artykułów prasowych i publikacji naukowych z dziedziny m.in. rynków kapitałowych, strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz finansowania działalności gospodarczej. Wielokrotnie zasiadał w radach nadzorczych, także spółek notowanych na GPW.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Transakcyjnego i Kapitałowego.

Szanowni Państwo,

od wielu lat wspieramy i pomagamy naszym Klientom, zarówno biznesowym jak i indywidualnym. Przez ten czas nabyliśmy duże doświadczenie i wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu szeroko pojętych prawnych usług. Niemal w każdym przypadku Nasi Klienci osiągają wymierne korzyści po zastosowaniu proponowanych przez nas rozwiązań.
Zapraszam do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami. Jednocześnie wierzymy, że nasza propozycja stanowić będzie dobry początek przyszłej współpracy.

 

 

Z poważaniem,

Radca Prawny Tomasz Kosoń

Kancelaria szyta na miarę

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk

Naszymi Partnerami są: