Doradztwo transakcyjne i kapitałowe

Oferowane przez CONSELION doradztwo w obszarze transakcyjnym i kapitałowym obejmuje szerokie spektrum działań prowadzących do optymalizacji potencjału rozwojowego przedsiębiorstwa, kluczowych transakcji i projektów wpływających na jego pozycję i wartość rynkową. Dotyczy to w równej mierze najważniejszych procesów związanych ze strategicznym zarządzaniem przedsiębiorstwem, jak i realizacją strategicznych celów jego właścicieli.

 

W tym zakresie nasza pomoc obejmuje:

Wsparcie naszego zespołu obejmuje analizę działalności przedsiębiorstwa oraz założeń jego właścicieli, a następnie opracowanie zestawu rekomendacji odnośnie możliwych zmian i udoskonaleń, obejmujących zarówno optymalną formę prawną podmiotu gospodarczego, jak i strukturę jego kapitałów.

 

W zależności od przyjętego rozwiązania wdrażamy procesy przekształceń własnościowych oraz organizujemy pozyskanie finansowania ze strony inwestorów indywidualnych lub instytucjonalnych.

 

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenia z wcześniejszych projektów, by wskazać Klientowi nowe możliwości biznesowe i optymalne sposoby skorzystania z nich. Naszą intencją jest pomoc w zwiększeniu innowacyjności i skuteczności wszystkich działań podejmowanych przez przedsiębiorstwo i jego właścicieli. Opracowywane przez CONSELION Prawo i Podatki projekty w trakcie ich opracowywania są weryfikowane także pod kątem skutków podatkowych po stronie Klienta

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Wyślij

Już teraz skontaktuj się z nami
i porozmawiajmy o Twoich
potrzebach

Umów się