Doradztwo branżowe

Charakterystyka niektórych branż wymaga kierunkowego doświadczenia. Poprzez praktyczne zrozumienie konkretnych zagadnień- jesteśmy w stanie zaoferować pomoc wykraczającą poza zwykłe doradztwo prawne. Możemy wskazać sprawdzone, gotowe rozwiązania i doradzić w zakresie ich wdrożenia.

 

Naszą specjalizacją w tym zakresie są następujące branże:

Relizacja procesu budowalnego rządzi się swoimi prawami. Nie tylko relacje Inwestor - Generalny Wykonawca (GW) a Podwykonawca są szczególnie unormowane w kodeksie cywilnym, ale także cały  proces budowlany od koncepcji, projektowania (projekt budowlany - projekty wykonawcze), uzgodnienia, aż do wykończenia  wymaga doświadczenia i szczególnej staranności.

 

Inwestorowi zależy na obiekcie wykonanym zgodnie z projektem i poprawnie odebranym do użytkowania. Ważne jest też aby Inwestor  zapłacił zabudżetowaną kwotę za wykonany obiekt  i  uniknął robót dodatkowych, które nie tylko, że są nieprzewidziane, ale oczywiście podnoszą koszt wykonania inwestycji.

 

Wykonawcom zależy na takiej umowie i relacji z Inwestorem, aby wykonać  zaofertowane roboty i nie dołożyć swoich środków podczas realizacji budowy.

 

Rozumiemy te zależności i zabezpieczamy procesy budowlane, a przede wszystkim pomagamy unikać wątpliwości i procesów sądowych.

Wyślij

Już teraz umów się na
spotkanie online
i porozmawiajmy o Twoich
potrzebach

Umów się