CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Zarządzanie ryzykiem podatkowym

Skomplikowane procedury podatkowe i częste zmiany w przepisach sprawiają, że zarządzanie ryzykiem podatkowym stało się narzędziem biznesowym, bez którego niemożliwe jest prowadzenie zrównoważonej strategii podatkowej i bezpieczny rozwój działalności przedsiębiorstwa.

Sytuację dodatkowo komplikuje mnogość interpretacji i bogate orzecznictwo prawne oraz rygorystyczne sankcje przy jednocześnie rosnącym nadzorze podatkowym. Jeśli dołączyć do tego oczekiwania interesariuszy firmy (klientów, udziałowców, instytucji finansujących itp.), często realia, w których ostatecznie porusza się podmiot gospodarczy, wpływają na jego możliwości ekspansji.

Nasze wsparcie ukierunkowane jest tu na ocenę bieżącej sytuacji firmy i realizowanych przez nią transakcji – zarówno standardowych, jak i specyficznych - pod kątem bezpieczeństwa podatkowo-finansowego. W obszarze tym znajdują się:

ocena ryzyk prawno-podatkowych
analiza istniejącej struktury funkcji podatkowych
definiowanie potencjalnych problemów
modelowanie rozwiązań
Systematyczny nadzór nad ryzykiem podatkowym pozwala przedsiębiorstwu i osobom zarządzającym na zwiększenie efektywności przyjętego systemu podatkowego, a w wielu wypadkach także na uniknięcie sankcji karno-skarbowych.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk