CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Relacje z rynkami finansowymi i kapitałowymi

Oferujemy multidyscyplinarne wsparcie w celu efektywnego pozycjonowania naszego Klienta na rynku kapitałowym i zbudowania skutecznych relacji z instytucjami bankowymi i finansowymi.

CONSELION Prawo i Podatki pełni rolę doradcy prawnego i finansowego przy publicznych i niepublicznych ofertach papierów wartościowych oraz w procesie dopuszczenia i wprowadzenia akcji lub obligacji spółki do obrotu na rynkach prowadzonych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Opracowujemy kompleksowe scenariusze umożliwiające pozyskanie finansowania na działalność bieżącą i inwestycyjną dla pojedynczych podmiotów i grup kapitałowych. Wśród najczęściej realizowanych przez nas projektów znajdują się:

 • doradztwo przy organizacji instrumentów dłużnych,
 • wsparcie w zakresie debiutów giełdowych i emisji akcji,
 • opiniowanie i organizacja projektów inwestycyjnych,

Wieloletnie doświadczenie w projektach o charakterze emisyjnym i ewolucyjnym oraz doskonała znajomość uczestników rynku finansowego i kapitałowego pozwala nam na wypracowywanie efektywnych i innowacyjnych koncepcji prawno-biznesowych.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

 1. pl
 2. en
 3. de
 4. it
 5. lt
 6. cs
 7. ru
 8. uk