CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Rachunkowość i sprawozdawczość podatkowa

Częste zmiany legislacyjne wymagają stałego monitorowania sposobu prowadzenia rachunkowości i  sprawozdawczości podatkowej. Niezależnie od tego, jak powtarzalne są transakcje Klienta, każda modyfikacja przepisów może prowadzić do konieczności przebudowania dotychczasowych metod zarządzania informacją podatkową w części lub całości działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowym wyzwaniem jest osiągnięcie zgodności z przepisami prawa w krótkim czasie i w sposób optymalny pod względem kosztowym.

Realizujemy usługi doradcze, których rezultatem jest stworzenie prawidłowych procedur i dokumentacji w pełni odpowiadającej wymogom legislacyjnym. Decydując się na współpracę z nami Klient otrzymuje specjalistyczne wsparcie w zakresie opracowywania kompletnej i poprawnej informacji podatkowej i finansowej. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za działalność przedsiębiorstwa dysponują aktualnymi i rzetelnymi danymi, dostępnymi w krótkim czasie.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk