CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Oferta dla firm budowlanych

Realizacja procesu budowalnego rządzi się swoimi prawami. Nie tylko relacje Inwestor - Generalny Wykonawca (GW) a Podwykonawca są szczególnie unormowane w kodeksie cywilnym, ale także cały  proces budowlany od koncepcji, projektowania (projekt budowlany - projekty wykonawcze), uzgodnienia, aż do wykończenia  wymaga doświadczenia i szczególnej staranności.

Inwestorowi zależy na obiekcie wykonanym zgodnie z projektem i poprawnie odebranym do użytkowania. Ważne jest też aby Inwestor  zapłacił zabudżetowaną kwotę za wykonany obiekt  i  uniknął robót dodatkowych, które nie tylko, że są nieprzewidziane, ale oczywiście podnoszą koszt wykonania inwestycji.

Wykonawcom zależy na takiej umowie i relacji z Inwestorem, aby wykonać  zaofertowane roboty i nie dołożyć swoich środków podczas realizacji budowy.

Rozumiemy te zależności i zabezpieczamy procesy budowlane, a przede wszystkim pomagamy unikać wątpliwości i procesów sądowych.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk