Czym się zajmujemy?

O tych sprawach piszemy też na Blogu

Wpisz się do naszego newslettera, a każdy kolejny artykuł i tylko najważniejsze informacje od nas prześlemy wprost na Twoją skrzynkę mailową.

tutaj jest miejsce na formularz zapisu do newslettera

Doradztwo Branżowe


Charakterystyka niektórych branż wymaga kierunkowego doświadczenia. Poprzez praktyczne zrozumienie konkretnych zagadnień jesteśmy w stanie zaoferować pomoc wykraczającą poza zwykłe doradztwo prawne.
Możemy wskazać sprawdzone, gotowe rozwiązania i doradzić w zakresie ich wdrożenia

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Doradztwo Prawne


Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wspieramy także jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe. Nasze usługi świadczymy w ramach stałej współpracy oraz indywidualnych porad.

Doradztwo Podatkowe


Wspieramy Klientów w prowadzeniu efektywnej i właściwej polityki podatkowej. Optymalizujemy istniejące procedury, doskonalimy metody zarządzania finansami i pomagamy w prowadzeniu relacji z organami podatkowymi.

Doradztwo Transakcyjne


Oferujemy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów transakcyjnych i kapitałowych. Tworzymy warunki do dynamicznego rozwoju działalności gospodarczej w oparciu o fachową wiedzę i najlepsze praktyki biznesowe.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

SPRAWDŹ WIĘCEJ

SPRAWDŹ WIĘCEJ

CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk