CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Czym się zajmujemy?

O tych sprawach piszemy też na Blogu

Wpisz się do naszego newslettera, a każdy kolejny artykuł i tylko najważniejsze informacje od nas prześlemy wprost na Twoją skrzynkę mailową.

Doradztwo Branżowe


Charakterystyka niektórych branż wymaga kierunkowego doświadczenia. Poprzez praktyczne zrozumienie konkretnych zagadnień jesteśmy w stanie zaoferować pomoc wykraczającą poza zwykłe doradztwo prawne.
Możemy wskazać sprawdzone, gotowe rozwiązania i doradzić w zakresie ich wdrożenia

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Doradztwo Prawne


Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wspieramy także jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe. Nasze usługi świadczymy w ramach stałej współpracy oraz indywidualnych porad.

Doradztwo Podatkowe


Wspieramy Klientów w prowadzeniu efektywnej i właściwej polityki podatkowej. Optymalizujemy istniejące procedury, doskonalimy metody zarządzania finansami i pomagamy w prowadzeniu relacji z organami podatkowymi.

Doradztwo Transakcyjne


Oferujemy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów transakcyjnych i kapitałowych. Tworzymy warunki do dynamicznego rozwoju działalności gospodarczej w oparciu o fachową wiedzę i najlepsze praktyki biznesowe.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

SPRAWDŹ WIĘCEJ

SPRAWDŹ WIĘCEJ

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk