CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Kontrakty w obrocie gospodarczym

Prawne aspekty zawierania i realizacji umów handlowych są kluczowym zagadnieniem w działalności każdego przedsiębiorstwa. Monitorowanie ryzyka biznesowego, nie tylko przy transakcjach specyficznych, pozwala na lepsze gospodarowanie zasobami, ograniczenie poziomu kosztów i w rezultacie na uzyskanie możliwie najwyższej efektywności firmy.

Zajmujemy się opracowywaniem i opiniowaniem umów, specyfikacji przetargowych i zamówień, wskazując na potencjalne ryzyka biznesowe i prawne. Naszym zadaniem jest przygotowanie ram prawnych dla projektowanych transakcji w taki sposób, by jak najbardziej zabezpieczyć interesy naszego Klienta. Oferujemy wsparcie w negocjacjach i mediacjach oraz prowadzeniu postępowań odszkodowawczych.

Nie ograniczamy się do schematycznych rozwiązań, lecz poszukujemy stale nowych koncepcji i metod działania. Wychodzimy z założenia, że większość sytuacji i zamierzeń biznesowych naszych Klientów wymaga indywidualnie dobranych rozwiązań.

Wszystkie opracowywane przez CONSELION Prawo i Podatki projekty transakcji na życzenie Klienta są weryfikowane również pod kątem skutków podatkowych.

Firmy budowlane

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk