CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Doradztwo strategiczne

Wsparcie naszego zespołu obejmuje analizę działalności przedsiębiorstwa oraz założeń jego właścicieli, a następnie opracowanie zestawu rekomendacji odnośnie możliwych zmian i udoskonaleń, obejmujących zarówno optymalną formę prawną podmiotu gospodarczego, jak i strukturę jego kapitałów.

W zależności od przyjętego rozwiązania wdrażamy procesy przekształceń własnościowych oraz organizujemy pozyskanie finansowania ze strony inwestorów indywidualnych lub instytucjonalnych.

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenia z wcześniejszych projektów, by wskazać Klientowi nowe możliwości biznesowe i optymalne sposoby skorzystania z nich. Naszą intencją jest pomoc w zwiększeniu innowacyjności i skuteczności wszystkich działań podejmowanych przez przedsiębiorstwo i jego właścicieli. Opracowywane przez CONSELION Prawo i Podatki projekty w trakcie ich opracowywania są weryfikowane także pod kątem skutków podatkowych po stronie Klienta.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk