CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Doradztwo finansowe

Współczesna struktura rynków finansowych i kapitałowych umożliwia przedsiębiorstwom pozyskanie zewnętrznego finansowania w różnorodnych formach i na warunkach dopasowanych do jego potrzeb i możliwości.

Klienci CONSELION Prawo i Podatki często z zaskoczeniem przyjmują informacje, jak wiele instrumentów finansowych znajduje się w ich zasięgu i jak bardzo mogą dzięki nim zwiększyć swój biznesowy potencjał. Wspieramy ich we właściwym ułożeniu struktury finansowej przedsiębiorstwa oraz doborze instrumentów i partnerów finansowych. Radzimy też, jak wykorzystać pozyskane środki, by osiągnięty rezultat ekonomiczny miał charakter optymalny. W niektórych przypadkach integralną częścią przedstawionej przez nas strategii finansowej jest opracowanie obejmujące przyszłe przekształcenia kapitałowe firmy.

Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie architektury źródeł finansowania aktywnie uczestniczymy w budowaniu i prowadzeniu relacji z instytucjami finansowymi i inwestorami, dbając o jak najlepsze zabezpieczenie interesów naszego Klienta.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it
  5. lt
  6. cs
  7. ru
  8. uk