CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000484901
NIP: 897-171-40-83

 

 

 

 

 


2019 © Wykonanie Spectrum Marketing | Kopiowanie zabronione

Newsletter

Doradztwo dla Jednostek Samorządu Terytorialnego

Jedną ze szczególnych specjalizacji kancelarii CONSELION Prawo i Podatki jest kompleksowa obsługa prawna Jednostek Samorządu Terytorialnego.

 

Nasze doradztwo obejmuje następujące obszary:

 • prawo i postępowanie administracyjne,
 • ustawa o finansach publicznych,
 • prawo zamówień publicznych,
 • ustawa o dostępie do informacji publicznej,
 • ustawy o ochronie informacji niejawnych i ochronie danych osobowych.

Współpracujące z nami podmioty mogą liczyć na wszechstronną pomoc w zakresie organizacji i funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego oraz jej jednostek organizacyjnych. Przygotowujemy i opiniujemy projekty aktów prawa miejscowego, aktów prawnych związanych z działalnością, przekształcaniem i likwidacją jednostek organizacyjnych i zakładów budżetowych oraz innych aktów i dokumentów związanych z bieżącą działalnością JST.

Oferujemy opracowywanie dokumentacji, pism, opinii i interpretacji prawnych związanych z całokształtem funkcjonowania jednostki. Szczególną pomocą służymy przy tworzeniu i opiniowaniu dokumentów związanych z przygotowywaniem i realizacją zamówień publicznych.

Skutecznie wspieramy samorząd w relacjach z organami administracji rządowej oraz instytucjami kontroli, tworząc i opiniując dokumenty wynikające z przepisów kodeksu postępowania administracyjnego oraz reprezentując jednostkę we wszystkich postępowaniach, również na drodze sądowej.

Dokładamy wszelkich starań, by pomóc samorządom w monitorowaniu i ograniczaniu ryzyk prawnych, a co za tym idzie - w uzyskaniu jak najwyższych wskaźników efektywności gospodarowania powierzonym im mieniem i możliwości stałego rozwoju.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

 1. pl
 2. en
 3. de
 4. it
 5. lt
 6. cs
 7. ru
 8. uk