• Polski
  • Lietuvių
  • Italiano
  • English
  • Deutsch
  • Čeština

Zespół

O nas

Tomasz Kosoń

Partner Zarządzający

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył aplikację sędziowską i radcy prawnego. Twórca i menedżer przedsiębiorstw prawnych, finansowych i inwestycyjnych, tworzących Grupę DAF. Ekspert w dziedzinie prawa spółek handlowych oraz prawa upadłościowego i naprawczego. Specjalizuje się przekształceniach przedsiębiorstw i restrukturyzacji kapitałowej. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego Polskie Długi, będącego jedną z największych polskich giełd informacji o wierzytelnościach.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Prawnego.

Marcin Pacyna

Partner

Adwokat i doradca podatkowy. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2002 r. specjalizuje się w prawie podatkowym, współpracując z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami. Autor wielu książek, komentarzy i artykułów zamieszczanych na łamach m.in. „Gazety Prawnej” oraz w publikacjach Wydawnictwa Podatkowego GOFIN. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, prowadzi również cykliczne szkolenia dla Polskiej Akademii Rachunkowości S.A.; obecnie współpracuje z Akademią Rachunkowości „Compartners”. Jest pomysłodawcą i twórcą innowacyjnego projektu szkoleniowego „Ścieżka kariery podatkowej”, którego uczestnicy mają możliwość przygotowania się do pracy na wszystkich szczeblach kompetencji w dziedzinie podatków.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Podatkowego.

Andrzej Trznadel

Partner

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ekspert w dziedzinie transakcji kapitałowych, prawa handlowego, przekształceń przedsiębiorstw, finansów i bankowości oraz zarządzania. Współzałożyciel i wieloletni menedżer Dolnośląskiego Domu Maklerskiego. Zarządzał funduszami private equity. Inicjował i prowadził projekty prawno-finansowe i kapitałowe w sektorze energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego i farmaceutycznego. Jako Autoryzowany Doradca NewConnect prowadził przekształcenia, projekty emisyjne oraz upublicznienia spółek technologicznych notowanych w ASO i na GPW. Autor licznych artykułów prasowych i publikacji naukowych z dziedziny m.in. rynków kapitałowych, strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz finansowania działalności gospodarczej. Wielokrotnie zasiadał w radach nadzorczych, także spółek notowanych na GPW.

W zespole CONSELION Prawo i Podatki odpowiada za obszar Doradztwa Transakcyjnego i Kapitałowego.

Webinar